Багато з наших читачів пам'ятають той самий епатажний гурт "Kazaky", який був популярним на самому початку 2010-х років, так би мовити на світанку YouTube в Україні. Покоління дітей, яке в ті роки сиділо біля телевізора і дивилося на ці кліпи зараз "розважається" по-своєму.

Просто з української столиці з-під гуртожитку київської "Політехніки" прийшло відео, на якому, можливо, студенти даного вишу в шкіряних ременях влаштували бій.

Дані кадри опублікував Telegram-канал "Х.К."

Українські студенти повторили подвиги епатажних Kazaky:

Українські студенти повторили подвиги епатажних Kazaky:

"Ти шо, думаєш, що ти повелитель болю? Боюся, що ні... Швидше за все, на твоє о*ко чекає страпон від Таньки з 2-ї групи. Розважався на КПІ - Punisher", - підписали відео автори публікації.

Тільки можна здогадуватися навіщо молоді люди влаштували такий перфоманс. Сумнівно, але даний бій було знято на камеру не для того щоб потім транслювати на одній з кафедр навчального закладу.

Однак, можна припустити, що дані "відосики" зроблено для мережі TikTok і залучення уваги. Тоді все ясно, у хлопців це вийшло на 100% - увага їм вже забезпечена, і не тільки соціальних мереж, а й деканату, і військкомату.

Джерело