У Києві Держспоживслужба виявила небезпечні цукерки. У солодощах завищено вміст транзитних кислот.

Як повідомляється на сайті Головного управління Держспоживслужби, виробник небезпечних солодощів - ТМ "Ріконд". Вміст речовини у шоколадних цукерках не відповідає нормі. Зазначається також, що ці солодощі експортувалися з України через місто Рівне в Литву.

"Головне управління Держпродспоживслужби в м. Києві інформує про виявлення завищення вмісту трансжирних кислот (4,63 ±0,15 г /100 г) у шоколадних цукерках ТМ "Ріконд", що експортувалась з України (експортер: ДПФ "ЕКОТЕХНІКА-М", що було завантажено 18 листопада 2020 року в місті Рівне до Литви (UAB "Baltic Merlangus" (UAB Baltijos Bretlingis)", - йдеться у повідомленні служби. Держпродспоживслужба

Держспоживслужба врятувала дітей від небезпечних цукерок: шкідливі речовини перевищували норму

Держспоживслужба врятувала дітей від небезпечних цукерок: шкідливі речовини перевищували норму

У зв'язку з цим, у Держпродспоживслужбі звернулися до підприємців й нагадали, що процедура вилучення продукції, яка не відповідає вимогам, повинна проводитися негайно. 

У відомстві попередили про відповідальність за порушення законодавства про харчові продукти відповідно до статті 65 Закону України "Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин".

Джерело