Миколаївські паралімпійці отримають разову грошову винагороду з міського бюджету після повернення з Токіо. Відповідне розпорядження підписав Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич.

Про це в ефірі Українського радіо Миколаїв розповіла начальниця управління фізичної культури та спорту Миколаївської міської ради Ірина Бондаренко.

За її словами, передбачається виплата у розмірі 25-ти тисяч гривень за срібну медаль, 20 тисяч за бронзову і 10 тисяч за участь у Паралімпійських іграх.

Миколаївські паралімпійці отримають грошову винагороду з міського бюджету

На Паралімпійські ігри виступали шість спортсменів з Миколаївщини: Анна Гонтар (плавання), Сергій Паламарчук (плавання), Ігор Цвєтов (легка атлетика), Євген Панібратець (плавання), Олег Науменко (фехтування), Наталя Косміна (настільний теніс).

Дві срібні медалі здобув легкоатлет Ігор Цвєтов, бронзову нагороду отримала плавчиня Анна Гонтар.

"Цього року в Токіо миколаївські представники Паралімпійської збірної не здобули золоті медалі, але це не применшує тих титанічних зусиль, яких вони доклали для підготовки, не маючи належних умов для тренувань", – розказала начальниця Миколаївського регіонального центру з фізичної культури й спорту інвалідів "Інваспорт" Тетяна Жуковська.

За її словами, починаючи з 1998-го року, 36 представників Миколаївщини брали участь у Паралімпійських та Дефлімпійських іграх. За ці роки вони здобули 62 медалі: 12 золотих, 16 срібних і 34 бронзові нагороди.

Читайте також: "Муніципальний баскетбольний клуб "Миколаїв" припинив співпрацю з Гамільтоном"

"Зараз наші паралімпійці відпочивають, крім фехтувальників. У них скоро Чемпіонат Європи. Після повернення з Токіо Ігор Цвєтов відразу ж продовжив посилені тренування, щоб на чемпіонаті показати максимальні результати", – поділилася Тетяна Жукова.

Традиційно миколаївські спортсмени-паралімпійці сильні в плаванні, настільному тенісі, легкій атлетиці, а також у вільній і греко-римській боротьбі спортсменів з вадами слуху.

Читайте нас у Telegram, Viber та Instagram.

Джерело