Відома американська модель плюс-сайз Джоджо Бейбі, яку прозвали другою Кардашьян за її пишні форми, обожнює виставляти в Instagram відверті і пікантні кадри.

На офіційному фан-акаунті Джоджо в Instagram з'явилося пікантне архівне селфі дівчини, яке та зробила в дзеркалі власних апартаментів.

Красуня відповідально підійшла до підготовки костюма на Різдво, примірявши лише коротенький светр яскраво-червоного кольору з об'ємним принтом оленя, а також шапку Санти. Дівчина розпустила ще одну свою гордість - довге світле волосся, а образ доповнила нюдовим макіяжем.

Модель плюс-сайз Джоджо Бейбі перетворилася на погану Санту з оголеною попою

При цьому інтернет-зірка не упустила можливості покрасуватися пишними напівоголеними сідницями.  

Варто відзначити, що хоч сама модель народилася в Кентукі і зараз проживає в Лос-Анджелесі, вона все ж має азійське походження. Мама зірки родом з Лаосу, завдяки чому у дівчини така екзотична зовнішність.

Джоджо - це псевдонім дівчини, а ось її справжнє ім'я невідоме. Знаменитість всіляко заперечує, що вдавалася до послуг пластичних хірургів і не раз запевняла, що пишними формами її нагородили природа і наполеглива робота у фітнес-клубі. 

Модельну кар'єру Бейбі почала ще в 2010 році, майже одразу ж ставши амбассадором багатьох брендів спортивного харчування, в тому числі Protein World. Дівчина зазначає, що не сильно любить худорлявість, їй подобаються саме пишні і пружні форми, а до свого ідеалу Джоджо йшла досить довгий час.

Джерело