Відома секс-символка, 27-річна модель з 10-м розміром грудей з Майямі, США, Даніель Айяла активно веде сторінку в Instagram і завжди не проти порадувати численних шанувальників порцією гарячих фото і відео.

Нещодавно дівчина показала, як засмагала в один зі спекотних осінніх днів - Даніель намагається приймати сонячні ванни цілий рік.

Так, красуня приміряла одне зі своїх улюблених міні-бікіні коричневого кольору, розслабляючись на лежаку серед багатолюдного пляжу. Знаменитість лежала на животі, засвітивши кілька татуювань на лівому боці і розпустивши довге каштанове волосся.

Пишногруда Даніель Айяла збентежила весь пляж тоненькими мотузочками замість бікіні

Водночас інтернет-зірка не упустила можливості похвалитися стрункою фігурою, особливо пишними грудьми. 

Даніель Айяла дуже популярна в США, Instagram-аккаунт дівчини налічує понад 5,2 млн. фоловерів. Особисте життя красуня зберігає за сімома замками, показуючи лише пухнастих друзів - золотистих ретриверів Соника і Броуді.

Шанувальники часто цікавляться у Даніель, чи справжні у інтернет-знаменитості груди. Сама зірка стверджує, що такими формами її нагородила природа, проте бути їх власницею зовсім не так просто, як здається.

Також знаменитість показала, що витворяє в спальні

А ще Даніель Айяла помилувалася заходом сонця в тоненькій маєчці

Джерело