Український репер ТНМК Фагот розповів про свої шанси на шоу "Танці з зірками". Про це він повідомив на ютуб-каналі шоу жвл на 1+1.

Так 5 вересня розпочався п'ятий сезон популярного в Україні шоу"Танці з зірками". Головні судді-хореографи Влад Яма та Максим Чмерковський, саме вони обиратимуть найкращого зіркового танцюриста цього року. Ведучим цього шоу є Юрій Горбунов.

Цього року організатори внесли чимало змін і запросили улюблених зірок українців, які боротимуться за звання кращої танцювальної пари сезону.

Фагот відзвітував за провальні па на

Український репер Олег Фагот виступає в компанії відомого хореографа і засновниць танцювальної школи «Twist-Dance» Катерина Трішина. Нещодавно вони порадували публіку під улюблену багатьма пісню" кішка "групи"Океан Ельзи".

Однак він не переконав шанувальників, які так розкритикували. У програмі ЖВЛ на" 1 + 1 " вирішили перевірити українського співака і запропонували почитати слова хейтерів. Велика з них громили його творчість, але були і ті, хто відзначив невпевнений виступ у "Танцях з зірками".

Фагот відзвітував за провальні па на

мені здається, що він на першому тижні "танців" вилетить
, - повідомив він.

Фагот не став сперечатися і погодився. "Ух, слухай, мені теж здається, що я вилікую з самого початку десь",-повідомив він.

Джерело