Відомий український виконавець Віктор Павлік та його молода дружина Катерина Реп'яхова нещодавно стали батьками. Через місяць після народження сина молода сім'я разом з бабусею подалася у Закарпаття, щоб трохи відпочити.

Катерина Реп'яхова розповіла, що з моменту пологів її аудиторія збільшилася практично вдвічі. То ж вона вирішила ознайомити своїх підписників з найпростішими фактами зі свого життя. 

"❤️ Мені 27 років. Я народилася в місті Дніпро. Переїхала до Києва після школи в 17 років. Переїхала, бо вступила до КНУ ім. Т. Г. Шевченка На спеціальність Культурологія. На третьому курсі я працювала в студії йоги адміністратором.", - розповіла вона. Катерина Реп'яхова

Катерина Репяхова згадала, як їх з Віктором Павліком

Катерина Репяхова згадала, як їх з Віктором Павліком

Як розповіла Катерина Реп'яхова, після закінчення університету вона почала працювати директором гастрольної діяльності у психолога Діми Карпачова. А згодом влаштувалася на роботу у свого майбутнього чоловіка Віктора Павліка.

"Так само я організувала багато майстер-класів, тренінгів, творчих зустрічей та іншим відомим спікерам. І тільки трохи більше як рік тому з початком карантину я знайшла в собі сили вести блог, хоча мріяла про це завжди. Звичайно є ще багато цікавих фактів з мого життя, але здається, ніхто не читає такі довгі пости

Джерело