Тканини для маскувальних сіток не вистачає комітету самоорганізації населення "Дніпровський". Розповіла про це Суспільному його голова Любов Здоровенко. Через це волонтерки не можуть плести захисне покриття для бійців, що захищають Україну на сході.

Раніше тканину приносили містяни чи підприємства, а нині волонтери чекають допомоги і від небайдужих черкасців. Усе, що було у запасах, волонтери переробили на сітки, а нині залишилися пусті мішки.

Черкаським волонтерам потрібна тканина для маскувальних сіток

Черкащанка Марія Лихоманова розповіла, що нині волонтерки вплітають останні стрічки:

"Залишився один колір – темний, нам потрібен зелений, або камуфляжний".

Попри травмовану руку Лідія Кадуха продовжує працювати в комітеті та не припиняла б роботу, однак матеріалу немає. Пані Світлана додала, що нині пустує і кабінет, де нарізали стрічки:

"Зараз нема що різати. Зеленого немає в нас, чорне є. Маємо те, що не дуже підходить зараз на сітку".

Любов Здоровенко розповіла, люди стали менше приносити одяг, із якого можна зробити матеріал, який потрібний для захисту бійців:

"Я зверталася й через фейсбук, і по знайомим, і скрізь…Всі поширюють, всі діляться, а ніхто нам не може допомогти. І зараз така ситуація, що з понеділка ми можемо вже й не в’язати сітки".

Любов Здоровенко додала, аби цього не сталося, потрібно, щоб всі містяни об'єднали свої сили, оскільки допомогти військовим може кожен:

"Можливо хтось просто не знає, куди дівати відходи, може в когось є старий камуфляжний одяг. Може в когось є зелені кольори, коричневі. Ми звертаємося до мешканців міста і не тільки міста, хто може допомогти матеріалом, щоб до нас зверталися".

Волонтер Олексій Святенко зазначив, що за восьмий рік війни сітки Дніпровського комітету змогли захистити не одного бійця та техніку на сході. Олексій Святенко відвозить гуманітарну допомогу до зони бойових дій:

"Мішки і сітки – це найголовніше на сьогоднішній день. І вода, яку зараз дуже багато відправляємо на передову. Наперед 40 сіток у мене розписані. А, якщо на початку війни були сотні таких пунктів, то на жаль, на сьогодні залишилося дуже мало".

Волонтери наголошують, що кожен клаптик тканини наразі надважливий.

Авторка Тетяна Рева

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Читайте також Брак техніки і штрафи. Хто вивозитиме великогабарит в Черкасах На Черкащині через негоду затопило розкопки, де знайшли стародавні артефакти Найбільший в області Центр масової вакцинації запрацював у Черкасах

Джерело