Український важкоатлет Дмитро Чумак виграв золоту медаль у двоборстві на Чемпіонаті Європи з важкої атлетики, який відбувається в Москві.

У ваговій категорії до 109 кг 30-річний спортсмен став найкращим у поштовху, піднявши 226 кг, і посів 4-те місце в ривку з показником 181 кг.

У сумі його результат (407 кг) виявився найкращим. У боротьбі за "золото" Дмитро випередив болгарина Христо Христова (406 кг) і росіянина Тимура Нанієва (401).

"Москва згоріла повністю": український важкоатлет став чемпіоном Європи у столиці РФ і розірвав її постом у соцмережі

Чемпіонат Європи. Чоловіки. Вага до 109 кг.

1. Дмитро Чумак (Україна) - 407 кг

2. Христо Христов (Болгарія) - 406 кг

3. Тимур Нанієв (Росія) - 401 кг

Після перемоги Дмитро опублікував в Instagram фото з руїнами Кремля і процитував композицію групи "Ленінград" під назвою "Москва":